تعاون روستایی خوزستان رکوردار خرید گندم و کلزا در کشور
1399/03/25

مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: تعاون روستایی خوزستان همچون سال‌های گذشته موفق به کسب رتبه اول در زمینه خرید گندم و کلزای کشور در سال جهش تولید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی، مهندس جمشید بنی فری گفت: تعاون روستایی خوزستان از روزهای ابتدایی سال با بازگشایی 110 مرکز خرید گندم و کلزا در سطح استان موفق به خرید بیش از 800 هزار تن گندم و بیش از 55 هزار تن کلزا از کشاورزان خوزستانی شد.

وی ادامه داد: رکورد بدست آمده در شرایطی حاصل شد که خوزستان یکی از استان‌های قرمز در زمینه شیوع ویروس کرونا و همچنین گرمای زودرس بوده است و بخش عمده‌ای از فصل برداشت ما در ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفته است که همگی دست به دست هم دادند تا شرایط دشوارتر شود، اما تعهد و پشتکار نیروهای تعاون روستایی باعث شد که همچون سال‌های گذشته بتوانیم رکورددار خرید گندم و کلزای کشور در بین تعاون روستایی‌های کشور باشیم و این باعث خوشحالی و سرافرازی مجموعه تعاون روستایی خوزستان است.

مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: علاوه بر کسب رتبه اول خرید گندم و کلزا، ذکر این نکته نیز ضروری است که خوزستان یکی از استان‌های مهم در زمینه تولید گندم و کلزای باکیفیت است و خوشبختانه در این زمینه هم رکورد خوبی بدست آمده است.
تعداد مشاهده خبر2917 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal